Nowa strona internetowa

        Strona internetowa Gminy Grabów zyskała nową szatę graficzną oraz funkcjonalność. Jest bardziej przejrzysta, czytelna i przyjazna dla mieszkańców, turystów i potencjalnych inwestorów. Poprzednia wersja urzędowej witryny funkcjonowała wiele lat. Chcieliśmy dostosować nową odsłonę do obecnie panujących standardów.

       Aktualna wersja jest funkcjonalna, czytelna i przejrzysta, a dostęp do informacji dla mieszkańców, turystów i inwestorów jest zdecydowanie łatwiejszy. Nowa strona internetowa spełnia wymagania do standardu WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) uznanego w większości krajów Europy. Strona wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom nowoczesnego użytkownika sieci i zapewnia kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Stronę zaprojektował Piotr Lewandowski

        Oddając do użytkowania ten serwis z nową szatą graficzną i nowymi funkcjami, których nie było w starej wersji, mamy nadzieję, że będzie on przyjazny dla Użytkowników i pełny przydatnych informacji.

        Witryna jest w fazie testów, prace nad jej ulepszaniem jeszcze się nie zakończyły. W zasadzie będą trwały stale, aby szybko reagować na potrzeby internautów i cały czas dostosowywać witrynę do zmieniających się standardów. Zapraszamy Państwa do dyskusji i podzielenia się spostrzeżeniami na temat nowej strony internetowej gminy. Sugestie, wskazówki pomogą zoptymalizować działanie serwisu.


  • 30 czerwca 2015
Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje na maila:

Wydarzenia

Urząd Gminy w Grabowie

ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów

Telefon: (63) 2734121
Faks: (63) 2191052
E-mail: grabow@grabow.com.pl

Godziny pracy Urządu Gminy

Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00