Aktualności

Zasady bioasekuracji przy udostępnianiu wybiegów dla stad gęsi reprodukcyjnych i rzeźnych

Na podstawie Rozporządzenia Nr 6 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kutnie z dnia 14 maja 2021 r., w związku z zagrożeniem występowania choroby zakaźnej wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatu łęczyckiego oraz wprowadzenia minimalnych zasad bioasekuracji  przy udostępnianiu wybiegów dla stad gęsi reprodukcyjnych i rzeźnych, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kutnie określił obowiązujące zasady postępowania. Prosimy hodowców do zapoznania się z nowymi wytycznymi.

Więcej


  • 17 maja 2021

Zakaz prowadzenia lotów treningowych i konkursowych gołębi

Na podstawie Rozporządzenia Nr 5 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kutnie z dnia 14 maja 2021 r., w związku z zagrożeniem występowania choroby zakaźnej wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatu łęczyckiego oraz wprowadzenia minimalnych zasad bioasekuracji,  na obszarze powiatu łęczyckiego zakazuje się prowadzenia lotów treningowych i konkursowych gołębi do odwołania.

Więcej


  • 17 maja 2021

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jamy

Trwają prace nad budową drogi w miejscowości Jamy, gmina Grabów, w ramach zadania "Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Jamy".

Całkowity koszt inwestycji to 327.137,00 zł brutto, środki pochodzą z budżetu gminy. Prace realizuje Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Markbud, z Poddębic.

Więcej


  • 13 maja 2021

Zaproszenie na darmowe badania onkologiczne

Województwo Łódzkie oraz Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zaprasza mieszkańców województwa do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach i badaniach lekarskich w ramach akcji profilaktyki onkologicznej.

Więcej


  • 12 maja 2021

Wpłaty na fundusze promocji produktów rolno-spożywczych

Podmioty zobowiązane do wpłat na fundusze promocji produktów rolno-spożywczych mogą składać formularze Deklaracji wpłaty na fundusze promocji produktów rolno-spożywczych drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu Rolnik  https://erolnik.gov.pl/#/

Więcej


  • 12 maja 2021

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi zaprasza Państwa na cykl wydarzeń, które odbędą się ramach VII Łódzkich Senioraliów.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi zaprasza Państwa na cykl wydarzeń, które odbędą się ramach VII Łódzkich Senioraliów oraz do skorzystania z dyżuru telefonicznego realizowanego przez Biuro Terenowe w Łęczycy.

Więcej


  • 11 maja 2021

Konsultacje społeczne dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej

Związek OSP RP realizując cele statutowe w zakresie reprezentowania interesów Ochotniczych Straży Pożarnych organizuje konsultacje społeczne przedstawionego przez Komendę Główną PSP dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej, mimo że z formalnego punktu widzenia konsultowany dokument jest co najwyżej propozycją przyszłego projektu ustawy

Więcej


  • 11 maja 2021

UMWŁ - Zaproszenie na darmowe badania onkologiczne

Województwo Łódzkie oraz Szpital Kopernika w Łodzi zaprasza mieszkańców województwa do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach i badaniach lekarskich w ramach akcji profilaktyki onkologicznej.

Więcej


  • 11 maja 2021


Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw - finisz pierwszego naboru

Jeszcze tylko do 12 maja można starać się o wsparcie na tworzenie krótkich łańcuchów dostaw w ramach działania „Współpraca”. Wnioski o przyznanie pomocy wraz z wymaganymi dokumentami przyjmuje Centrala ARiMR.

Więcej


  • 10 maja 2021

Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje na maila:

Wydarzenia

Urząd Gminy w Grabowie

ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów

Telefon: (63) 2734121
Faks: (63) 2191052
E-mail: grabow@grabow.com.pl

Godziny pracy Urządu Gminy

Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00