Aktualności

Są pieniądze na kredyty preferencyjne dla rolników

8 lutego 2021 r. na internetowej platformie aplikacyjnej ARiMR udostępni współpracującym bankom na 2021 r. limity akcji kredytowej oraz środki na dopłaty do kredytów preferencyjnych

Więcej


  • 8 lutego 2021

Ostrzeżenie meteorologiczne - Zawieje i zamiecie

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Zespół w Poznaniu wydało ostrzeżenie meteorologiczne I stopnia dla województwa łódzkiego.

Więcej


  • 7 lutego 2021

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo – rusza kampania informacyjno-edukacyjna dla klientów ZUS

Coraz więcej osób pobiera świadczenia na konto bankowe. Jednak część klientów w dalszym ciągu decyduje, aby wypłaty z ZUS otrzymywać w gotówce. Jak wskazują badania przeprowadzone przez ZUS wśród tych osób, taka decyzja wynika w dużej mierze z braku wiedzy o tym jak korzystać z rachunku bankowego, a szczególnie z bankowości elektronicznej. Dzięki kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” chcemy upowszechnić wśród seniorów wiedzę na temat  korzyści, jakie daje konto w banku i jak bezpiecznie z niego korzystać.

Więcej


  • 5 lutego 2021

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„FINAŁ Z GŁOWĄ” , czyli 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 31 stycznia (w niedzielę), był inny niż dotychczas, jednak główny cel akcji został zrealizowany. W Gminie Grabów także odbyła się zbiórka na rzecz WOŚP. Dzięki Wam udało się zebrać 12.800,00 zł.  Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią udowodniliśmy, że wspólnie można wiele osiągnąć, a ludzie o dobrych sercach są wokół nas.

Więcej


  • 3 lutego 2021

Spis powszechny NSP 2021 - Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

Wójt Gminy Grabów - Gminny Komisarz Spisowy ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych. Szczegółowe informacje o naborze na kandydatów na rachmistrzów terenowych znajdują się tutaj


  • 1 lutego 2021

Zwrot podatku akcyzowego

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej

Więcej


  • 27 stycznia 2021

Ostatnie dni na złożenie sprawozdań przez KGW

Niewiele czasu zostało już kołom gospodyń wiejskich, które w ubiegłym roku otrzymały z ARiMR dofinansowanie na swoją działalność, by rozliczyć się z dotacji. Ostateczny termin składania sprawozdań upływa 31 stycznia 2021 r. Jednak w związku z tym, że jest to niedziela, biura powiatowe Agencji będą przyjmowały je jeszcze w poniedziałek, 1 lutego.

Więcej


  • 26 stycznia 2021


Portal Rekrutacyjny Wojska Polskiego

Zastanawiasz się nad wyborem swojej drogi zawodowej? Myślisz poważnie o tym, aby związać się z mundurem żołnierza? Dobrze trafiłeś! Zarejestruj się i zrób swój pierwszy krok do służby w Wojsku Polskim. Po zakończeniu procesu rejestracji na portalu zostaniesz zaproszony do Wojskowego Centrum Rekrutacji, gdzie przejdziesz zasadniczy etap rekrutacji i otrzymasz powołanie na szkolenie podstawowe.

Więcej


  • 25 stycznia 2021

Informacja dla mieszkańców zainteresowanych podłączeniem do sieci gazowej

Budowy Telekomunikacji i Gazu Sp. z o. o. rozpoczęła realizację budowy sieci gazowej średniego ciśnienia wraz z linią światłowodową zlokalizowanej na terenie dwóch województw wielkopolskiego oraz łódzkiego. Przedmiotowa sieć gazowa przebiegać będzie w województwie łódzkim zlokalizowana będzie w miejscowościach: Łęczyca (ulica Belwederska wzdłuż kolejki wąskotorowej oraz od ulicy Kazimierza Wielkiego), Topola Królewska, Krężelewice, Daszyna, Mazew, Grabów, Opiesin, Kolonia Sobótka, Radzyń, natomiast w województwie wielkopolskim między innymi przez miasto Kłodawa, Przedecz, Straszków, Straszkówek,  Rycerzew, Gminę Olszówka oraz Dąbie.  Projektowany rurociąg zamyka się dwustronnym zasileniem, z jednej strony Łęczyca, z drugiej natomiast okolice Uniejowa.

Więcej


  • 25 stycznia 2021

Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje na maila:

Wydarzenia

Urząd Gminy w Grabowie

ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów

Telefon: (63) 2734121
Faks: (63) 2191052
E-mail: grabow@grabow.com.pl

Godziny pracy Urządu Gminy

Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00